Aktywne filtry

Winietki weselne Ti Amo

1,90 zł

Winietki weselne z kolekcji Ti Amo Ecru nie tylko sprawią, że goście weselni bez trudu znajdą swoje miejsca przy weselnym stole, a również podkreślą charakter Waszej uroczystości. 

Na jednej stronie winietki drukujemy otrzymaną od Was listę gości, z drugiej strony Wasze imiona. 
Oczywiście, jeżeli chcecie wprowadzić jakieś zmiany dotyczące układu czy czcionki, wystarczy to nam zgłosić po złożeniu zamówienia, a nasz grafik przygotuje wizualizację.

Winietki weselne na drewienku Ti Amo

2,55 zł

Delikatna karteczka z imieniem i nazwiskiem Waszego gościa weselnego postawiona na drewnianym stojaczku. Takie właśnie są winietki ślubne z kolekcji Ti Amo - subtelne, a jednocześnie widoczne i czytelne.

Dzięki tym winietkom, unikniecie zamieszania na sali weselnej - w połączeniu z plakatem rozmieszczenia gości, każdy trafi do swojego stolika.

Zawieszki na alkohol Ti Amo

2,00 zł

Specjalnie dla Was przygotowaliśmy zawieszki na butelki, które są najłatwiejszym sposobem na zmianę zwykłej, szklanej butelki w dekorację stołu weselnego.
Proste w użyciu - wystarczy zamieścić za jutowy sznurek na szyjce butelki i gotowe! 
Na zawieszkach z kolekcji Ti Amo drukujemy wybrany przez Was wiersz, Wasze imiona oraz datę ślubu.

Menu weselne składane Ti Amo

8,90 zł

Menu weselne to piękna i praktyczna dekoracja Waszego weselnego stołu. Dzięki niemu goście będą wiedzieli jakie pyszności, a przede wszystkim o której godzinie dla nich przygotowaliście.

Menu na stół weselny w wersji składanej możecie położyć obok talerzy gości, lub postawić w pozycji pionowej. Takie rozwiązanie świetnie się sprawdza i jet nieco tańszym rozwiązaniem. Nie musicie wówczas zamawiać osobnego menu dla każdego gościa, a wystarczy postawić na stołach po kilka sztuk.

Numer stolika Trawa pampasowa

4,00 zł

Macie już plakat rozmieszczenia gości i winietki - nie zapomnijcie o numerkach stolików.
Kremowe numery na stół weselny Trawa pampasowa są składane w pół i mają kształt stojącego trójkąta.
Po obu strona nadrukowany jest numer stołu. Świetnie sprawdzają się zarówno na stołach okrągłych, jak i podłużnych. 

Menu weselne Ti Amo

5,90 zł

Wersja menu weselnego w formie jednej kartki idealnie prezentuje się na weselnym stole, obok talerzyków gości.
W porównaniu do wersji składanej, mamy tutaj nieco mniej miejsca do zadruku, ale z pewnością zmieścimy wszystkie niezbędne informacje, tak aby Wasi goście wiedzieli czego i o której godzinie się spodziewać.
Dla podkreślenia tego, iż menu zostało przygotowane specjalnie dla Was, na dole drukujemy imiona Młodej Pary.

To minimalistyczne menu weselne z kolekcji Ti Amo pięknie i praktycznie uzupełni nakrycie stołu. Wasi goście z pewnością docenią starania dopięcia wszystkiego na ostatni guzik w tym wyjątkowym dniu.

Księga gości weselnych Ti Amo

69,00 zł

Księga gości weselnych, to niezwykła pamiątka z tego wyjątkowego dnia. Świetnie sprawdza się jako miejsce na wpisy Waszych gości, jak również do wklejania zdjęć z fotobudki lub polaroidu.
W kolekcji Ti Amo Ecru okładka księgi gości jest w kolorze papieru EKO, na nią naklejone są kolejno dwie warstwy papieru - zielona (kolor koperty zaproszeń) oraz kremowa (standardowy papier tej kolekcji).
Cyfrowy zaduk Waszych imion oraz daty podkreśla, że księga została wykonana specjalnie dla Was.

Pudełko na koperty Ti Amo

69,00 zł

Pudełko na koperty - wygodny i bezpieczny sposób na przyjęcie ulubionych prezetów otrzymywanych od weselnych gości.
Pudełeczko posiada u góry spory otwór, przez który wkładane są koperty, co ważne - na tyle duży, że kopertę bez problemu uda nam się włożyć do środka, ale sama już nie powinna wypaść. 

Pudełko w kolekcji Ti Amo Ecru, wykonane jest zgodnie ze stylem pozostałych elementów. Wierzch pudełka to papier EKO. Na froncie naklejone są dwie warstwy papieru - zielona (kolor koperty zaproszeń) oraz właściwa - kremowa z nadrukiem Waszych imion, daty ślubu oraz podziękowaniem.

Pudełko na koperty Black Velvet

69,90 zł

Pudełko na koperty to bardzo wygodny i bezpieczny sposób na przyjęcie ulubionych prezentów otrzymywanych od weselnych gości. Na pudełko wyklejania jest personalizowana karta, składająca się z dwóch warstw papieru. Na etykiecie nadrukować możemy Wasze imiona, datę uroczystości oraz podziękowanie.

Numer stolika Stardust

5,50 zł

Numery stołów w kolekcji Stardust wykonane zostały z dwóch warstw wysokogatunkowych papierów o łącznej gramaturze 600g - co sprawia, że są niezwykle sztywne. Praktyczny dodatek, który w połączeniu z planem stołów ułatwi Waszym gościom odnalezienie swojego stolika.

Rustykalne zaproszenia ślubne 3 karteczki Rustic Heart

4,50 zł

Minimalistyczne, rustykalne zaproszenia ślubne wykonane z papieru czerpanego EKO Kraft. 
Nietypowy wzór składający się z trzech osobnych kartek pozwala na umieszczenie większej ilości treści niż w przypadku zaproszenia jednokartkowego. 
Trzy karty zaproszenia związane są ze sobą delikatnym, jutowym sznureczkiem. Na front (pierwszą kartę) przykleiliśmy laserowo wycięte, białe, drewniane serduszko.

Bileciki weselne Stardust

1,60 zł

Bileciki to świetna i niedroga dekoracja, którą możecie wykorzystać na niezliczoną ilość sposobów. Bileciki o niebanalnym kształcie, wykonane są z wysokiej jakości białego papieru, na który naniesiona została błyszcząca folia (dostępna w kolorze złota, srebra lub różowego złota).

Minimalistyczne zaproszenia ślubne Toskania

8,90 zł

Zaproszenia ślubne w kolekcji Toskania to połączenie dwóch warstw papieru. Front zaproszeń wykonany został z jasnego, satynowanego papieru w kolorze ecru. Papier posiada delikatne wtrącenia, które podkreślają jego naturalny charakter. Druga warstwa to papier w kolorze jasnej oliwki. Kaszerowanie papieru pozwala nam uzyskać niezwykle sztywną kartę o łącznej gramaturze prawie 550g.