Aktywne filtry

Plakat rozmieszczenia gości Rustic Heart

108,50 zł

Plakat rozmieszczenia gości, to prawdziwy must have każdego weselna. 
W komplecie z winietkami i numerami stolików sprawia, że weselni gości nie kręcą się niepotrzebnie po weselnej sali, tylko od razu znajdują swoje miejsce.
W kolekcji Rustic Heart plakat drukowany jest na papierze czerpanym EKO Kraft. 
Wyróżnione inną czcionką nagłówki oraz drewniane, białe serce świetnie oddają rustykalny klimat.

Karty rozmieszczenia gości Rustic Heart

13,00 zł

Karty rozmieszczenia gości to alternatywa plakatu rozmieszczenia gości.
Ten rustykalny dodatek z kolekcji Rustic Heart świetnie sprawdza się w przypadku, gdy florystka lub sala weselna proponuje ich przyklejenie na lustrze, postawienie na mini sztalugach na stołach lub powieszenie przy pomocy klamerek w formie girlandy na sznurku.
Podobnie do pozostałych elementów z kolekcji Rustic Heart bazą kart jest papier czerpany EKO Kraft, który wyklejony jest na nieco większej białej karcie.
Każda karta udekorowana jest małym, białym serduszkiem z drewna.

Karty rozmieszczenia gości Rustic Heart White

14,00 zł

Karty rozmieszczenia gości to alternatywa plakatu rozmieszczenia gości.
Ten rustykalny dodatek z kolekcji Rustic Heart White świetnie sprawdza się w przypadku, gdy florystka lub sala weselna proponuje ich przyklejenie na lustrze, postawienie na mini sztalugach na stołach lub powieszenie przy pomocy klamerek w formie girlandy na sznurku.
Podobnie do pozostałych elementów z kolekcji Rustic Heart White bazą kart jest papier czerpany EKO Kraft, który wyklejony jest na nieco większej białej karcie.
Każda karta udekorowana jest małym, białym serduszkiem z drewna.

Karty rozmieszczenia gości With Love

17,90 zł

W kolekcji With Love karty zostały wykonane z dwóch warstw papieru (w kolorze śmietankowym oraz ciemnej zieleni) i uszlachetnione zostały wzorem subtelnych, złoconych kropek wykonanych metodą hot stampingu. Idealnie wpisują się w minimalistyczny styl glamour. Umieszczenie kart na lustrze na sali weselnej sprawi, że nikt nie przejdzie wobec nich obojętnie.