Aktywne filtry

Zaproszenia ślubne Trawa pampasowa

8,90 zł

Zaproszenia ślubne w kolekcji Trawa pampasowa to połączenie dwóch warstw papieru. Front zaproszeń wykonany został z papieru w kolorze ecru z delikatnymi wtrąceniami, które podkreślają jego naturalny charakter. Druga warstwa to papier w kolorze beżowym. Kaszerowanie papieru pozwala nam uzyskać niezwykle sztywną kartę o łącznej gramaturze ponad 600g.

Winietki weselne Trawa pampasowa

1,90 zł

Winietki weselne z kolekcji Trawa pampasowa nie tylko sprawią, że goście weselni bez trudu znajdą swoje miejsca przy weselnym stole, a również podkreślą charakter Waszej uroczystości. 

Na jednej stronie winietki drukujemy otrzymaną od Was listę gości, z drugiej motyw trawy pampasowej. 
Oczywiście, jeżeli chcecie wprowadzić jakieś zmiany dotyczące układu czy czcionki, wystarczy to nam zgłosić po złożeniu zamówienia, a nasz grafik przygotuje wizualizację.

Zawieszki na alkohol Trawa pampasowa

2,00 zł

Specjalnie dla Was przygotowaliśmy zawieszki na butelki, które są najłatwiejszym sposobem na zmianę zwykłej, szklanej butelki w dekorację stołu weselnego.
Proste w użyciu - wystarczy zamieścić za jutowy sznurek na szyjce butelki i gotowe! 
Na zawieszkach z kolekcji Trawa pampasowa drukujemy wybrany przez Was wiersz, Wasze imiona oraz datę ślubu.

Numer stolika Trawa pampasowa

4,00 zł

Macie już plakat rozmieszczenia gości i winietki - nie zapomnijcie o numerkach stolików.
Kremowe numery na stół weselny Trawa pampasowa są składane w pół i mają kształt stojącego trójkąta.
Po obu strona nadrukowany jest numer stołu. Świetnie sprawdzają się zarówno na stołach okrągłych, jak i podłużnych. 

Menu weselne składane Trawa pampasowa

8,90 zł

Menu weselne to piękna i praktyczna dekoracja Waszego weselnego stołu. Dzięki niemu goście będą wiedzieli jakie pyszności, a przede wszystkim o której godzinie dla nich przygotowaliście.

Menu na stół weselny w wersji składanej możecie położyć obok talerzy gości, lub postawić w pozycji pionowej. Takie rozwiązanie świetnie się sprawdza i jet nieco tańszym rozwiązaniem. Nie musicie wówczas zamawiać osobnego menu dla każdego gościa, a wystarczy postawić na stołach po kilka sztuk.

Menu weselne Trawa pampasowa

5,90 zł

Wersja menu weselnego w formie jednej kartki idealnie prezentuje się na weselnym stole, obok talerzyków gości.
W porównaniu do wersji składanej, mamy tutaj nieco mniej miejsca do zadruku, ale z pewnością zmieścimy wszystkie niezbędne informacje, tak aby Wasi goście wiedzieli czego i o której godzinie się spodziewać.
Dla podkreślenia tego, iż menu zostało przygotowane specjalnie dla Was, na dole drukujemy imiona Młodej Pary.

To menu weselne w stylu boho z kolekcji Trawa pampasowa pięknie i praktycznie uzupełni nakrycie stołu. Wasi goście z pewnością docenią starania dopięcia wszystkiego na ostatni guzik w tym wyjątkowym dniu.

Księga gości weselnych Trawa pampasowa

69,00 zł

Księga gości weselnych, to niezwykła pamiątka z tego wyjątkowego dnia. Świetnie sprawdza się jako miejsce na wpisy Waszych gości, jak również do wklejania zdjęć z fotobudki lub polaroidu.
W kolekcji Trawa pampasowa okładka księgi gości jest w kolorze papieru EKO, na nią naklejone są kolejno dwie warstwy papieru - beżowa oraz ecru.
Cyfrowy zaduk Waszych imion oraz daty podkreśla, że księga została wykonana specjalnie dla Was.

Pudełko na koperty Trawa pampasowa

69,00 zł

Pudełko na koperty - wygodny i bezpieczny sposób na przyjęcie ulubionych prezetów otrzymywanych od weselnych gości.
Pudełeczko posiada u góry spory otwór, przez który wkładane są koperty, co ważne - na tyle duży, że kopertę bez problemu uda nam się włożyć do środka, ale sama już nie powinna wypaść. 

Pudełko w kolekcji Trawa pampasowa, wykonane jest zgodnie ze stylem pozostałych elementów. Wierzch pudełka to papier EKO. Na froncie naklejone są dwie warstwy papieru - beżowa oraz właściwa - ecru z nadrukiem Waszych imion, daty ślubu oraz podziękowaniem.