Aktywne filtry

Zaproszenia ślubne Monogram I owalne

10,40 zł

Wyjątkowe i inne niż wszystkie - takie są zaproszenia ślubne w kształcie owalu. Zaproszenia ślubne wykonane zostały z beżowego, barwionego w masie papieru i składają się z dwóch osobnych kart połączonych złotym nitem. Na głównej karcie zaproszenia umieszczone zostały najważniejsze informacje o uroczystości oraz inicjały Pary Młodej w postaci monogramu - to właśnie ten element nadaje zaproszeniom niezwykle indywidualnego i niepowtarzalnego charakteru.

Zaproszenia ślubne Monogram I

3,90 zł

Zaproszenia ślubne wykonane zostały z beżowego, barwionego w masie papieru. Na głównej karcie zaproszenia umieszczone zostały najważniejsze informacje o uroczystości oraz inicjały Pary Młodej w postaci monogramu - to właśnie ten element nadaje zaproszeniom niezwykle indywidualnego i niepowtarzalnego charakteru.

Pudełko na koperty Monogram I

64,90 zł

Pudełko na koperty wykonane z papieru czerpanego EKO Kraft to wygodny i bezpieczny sposób na przyjęcie ulubionych prezentów otrzymywanych od weselnych gości. Na personalizowanej etykiecie nadrukowany został monogram Pary Młodej, podziękowanie, imiona oraz data ślubu. Pudełko posiada u góry spory otwór, przez który wkładane są koperty.