Aktywne filtry

Winietki weselne Ti Amo

1,90 zł

Winietki weselne z kolekcji Ti Amo Ecru nie tylko sprawią, że goście weselni bez trudu znajdą swoje miejsca przy weselnym stole, a również podkreślą charakter Waszej uroczystości. 

Na jednej stronie winietki drukujemy otrzymaną od Was listę gości, z drugiej strony Wasze imiona. 
Oczywiście, jeżeli chcecie wprowadzić jakieś zmiany dotyczące układu czy czcionki, wystarczy to nam zgłosić po złożeniu zamówienia, a nasz grafik przygotuje wizualizację.

Winietki weselne na drewienku Ti Amo

2,55 zł

Delikatna karteczka z imieniem i nazwiskiem Waszego gościa weselnego postawiona na drewnianym stojaczku. Takie właśnie są winietki ślubne z kolekcji Ti Amo - subtelne, a jednocześnie widoczne i czytelne.

Dzięki tym winietkom, unikniecie zamieszania na sali weselnej - w połączeniu z plakatem rozmieszczenia gości, każdy trafi do swojego stolika.

Zawieszki na alkohol Ti Amo

2,00 zł

Specjalnie dla Was przygotowaliśmy zawieszki na butelki, które są najłatwiejszym sposobem na zmianę zwykłej, szklanej butelki w dekorację stołu weselnego.
Proste w użyciu - wystarczy zamieścić za jutowy sznurek na szyjce butelki i gotowe! 
Na zawieszkach z kolekcji Ti Amo drukujemy wybrany przez Was wiersz, Wasze imiona oraz datę ślubu.

Menu weselne składane Ti Amo

8,90 zł

Menu weselne to piękna i praktyczna dekoracja Waszego weselnego stołu. Dzięki niemu goście będą wiedzieli jakie pyszności, a przede wszystkim o której godzinie dla nich przygotowaliście.

Menu na stół weselny w wersji składanej możecie położyć obok talerzy gości, lub postawić w pozycji pionowej. Takie rozwiązanie świetnie się sprawdza i jet nieco tańszym rozwiązaniem. Nie musicie wówczas zamawiać osobnego menu dla każdego gościa, a wystarczy postawić na stołach po kilka sztuk.

Numer stolika Trawa pampasowa

4,00 zł

Macie już plakat rozmieszczenia gości i winietki - nie zapomnijcie o numerkach stolików.
Kremowe numery na stół weselny Trawa pampasowa są składane w pół i mają kształt stojącego trójkąta.
Po obu strona nadrukowany jest numer stołu. Świetnie sprawdzają się zarówno na stołach okrągłych, jak i podłużnych. 

Menu weselne Ti Amo

5,90 zł

Wersja menu weselnego w formie jednej kartki idealnie prezentuje się na weselnym stole, obok talerzyków gości.
W porównaniu do wersji składanej, mamy tutaj nieco mniej miejsca do zadruku, ale z pewnością zmieścimy wszystkie niezbędne informacje, tak aby Wasi goście wiedzieli czego i o której godzinie się spodziewać.
Dla podkreślenia tego, iż menu zostało przygotowane specjalnie dla Was, na dole drukujemy imiona Młodej Pary.

To minimalistyczne menu weselne z kolekcji Ti Amo pięknie i praktycznie uzupełni nakrycie stołu. Wasi goście z pewnością docenią starania dopięcia wszystkiego na ostatni guzik w tym wyjątkowym dniu.

Numer stolika Stardust

5,50 zł

Numery stołów w kolekcji Stardust wykonane zostały z dwóch warstw wysokogatunkowych papierów o łącznej gramaturze 600g - co sprawia, że są niezwykle sztywne. Praktyczny dodatek, który w połączeniu z planem stołów ułatwi Waszym gościom odnalezienie swojego stolika.

Zawieszki na alkohol z papieru czerpanego Rustic Heart (24 sztuki)

31,90 zł

Komplet 24 zawieszek na butelki o niestandardowym kształcie z kolekcji Rustic Heart, to jedna z najtańszych możliwości udekorowania stołu weselnego.
W komplecie znajdują się 24 zawieszki z 4 różnymi treściami oraz Waszymi imionami i datą ślubu.
Każda zawieszka posiada sznureczek jutowy, dzięki któremu w kilka sekund zwykła, szklana butelka zamienia się w weselną dekorację.

Numer stolika Rustic Heart

4,00 zł

Jeżeli macie już plakat rozmieszczenia gości i winietki - nie zapomnijcie o numerkach stolików. 
Numery na stół weselny z kolekcji Rustic Heart wykonane są z papieru czerpanego EKO Kraft, są składane w pół dzięki czemu postawienie ich jest niezwykle proste.
Po obu stronach nadrukowany jest numer stołu. Świetnie sprawdzają się zarówno na stołach okrągłych, jak i podłużnych.

Menu weselne Rustic Heart

8,70 zł

Rustykalne menu weselne z kolekcji Rustic Heart to piękna i praktyczna dekoracja Waszego weselnego stołu. Dzięki niemu goście będą wiedzieli jakie pyszności, a przede wszystkim o której godzinie dla nich przygotowaliście.
Menu na stół weselny w wersji składanej możecie położyć obok talerzy gości, lub postawić w pozycji pionowej. Takie rozwiązanie świetnie się sprawdza i podkreśla rustykalny charaker uroczystości.

Rustykalne winietki weselne na drewienku Rustic Heart White

2,45 zł

Rustykalne winietki na stół weselny z kolekcji Rustic Heart White na drewienku to nowa odsłona bardzo praktycznej dekoracji ślubnej.
Dzięki winietkom ślubnym każdy gość bez problemu znajdzie swoje miejsce przy stole, a Wy unikniecie zbędnego zamieszania. 
Drewniany, naturalny stojaczek posiada cienkie nacięcie, do którego wkładana jest pojedyncza winietka.

Zawieszki na alkohol z papieru czerpanego Rustic Heart White (24 sztuki)

33,90 zł

Komplet 24 zawieszek na butelki o niestandardowym kształcie z kolekcji Rustic Heart White, to jedna z najtańszych możliwości udekorowania stołu weselnego.
W komplecie znajdują się 24 zawieszki z 4 różnymi treściami oraz Waszymi imionami i datą ślubu.
Każda zawieszka posiada sznureczek jutowy, dzięki któremu w kilka sekund zwykła, szklana butelka zamienia się w weselną dekorację.

Numer stolika Rustic Heart White

4,90 zł

Jeżeli macie już plakat rozmieszczenia gości i winietki - nie zapomnijcie o numerkach stolików. 
Numery na stół weselny z kolekcji Rustic Heart White wykonane są z papieru czerpanego EKO Kraft, są składane w pół dzięki czemu postawienie ich jest niezwykle proste.
Po obu stronach nadrukowany jest numer stołu. Świetnie sprawdzają się zarówno na stołach okrągłych, jak i podłużnych.

Menu weselne Rustic Heart White

9,20 zł

Rustykalne menu weselne z kolekcji Rustic Heart White to piękna i praktyczna dekoracja Waszego weselnego stołu. Dzięki niemu goście będą wiedzieli jakie pyszności, a przede wszystkim o której godzinie dla nich przygotowaliście.
Menu na stół weselny w wersji składanej możecie położyć obok talerzy gości, lub postawić w pozycji pionowej. Takie rozwiązanie świetnie się sprawdza i podkreśla rustykalny charaker uroczystości.

Menu weselne Monogram II

5,30 zł

Menu weselne w formie pojedynczej karty jest idealną dekoracją stołu weselnego. Taka wersja menu doskonale prezentuje się obok talerzyków gości, uzupełniając nakrycie stołu. Spójność z pozostałymi dodatkami kolekcji podkreśla umieszczony na projekcie monogram Pary Młodej.