Aktywne filtry

Rustykalne zaproszenia ślubne 3 karteczki Rustic Heart

4,50 zł

Minimalistyczne, rustykalne zaproszenia ślubne wykonane z papieru czerpanego EKO Kraft. 
Nietypowy wzór składający się z trzech osobnych kartek pozwala na umieszczenie większej ilości treści niż w przypadku zaproszenia jednokartkowego. 
Trzy karty zaproszenia związane są ze sobą delikatnym, jutowym sznureczkiem. Na front (pierwszą kartę) przykleiliśmy laserowo wycięte, białe, drewniane serduszko.

Zawieszki na alkohol z papieru czerpanego Rustic Heart (24 sztuki)

31,90 zł

Komplet 24 zawieszek na butelki o niestandardowym kształcie z kolekcji Rustic Heart, to jedna z najtańszych możliwości udekorowania stołu weselnego.
W komplecie znajdują się 24 zawieszki z 4 różnymi treściami oraz Waszymi imionami i datą ślubu.
Każda zawieszka posiada sznureczek jutowy, dzięki któremu w kilka sekund zwykła, szklana butelka zamienia się w weselną dekorację.

Menu weselne Rustic Heart

8,70 zł

Rustykalne menu weselne z kolekcji Rustic Heart to piękna i praktyczna dekoracja Waszego weselnego stołu. Dzięki niemu goście będą wiedzieli jakie pyszności, a przede wszystkim o której godzinie dla nich przygotowaliście.
Menu na stół weselny w wersji składanej możecie położyć obok talerzy gości, lub postawić w pozycji pionowej. Takie rozwiązanie świetnie się sprawdza i podkreśla rustykalny charaker uroczystości.

Numer stolika Rustic Heart

4,00 zł

Jeżeli macie już plakat rozmieszczenia gości i winietki - nie zapomnijcie o numerkach stolików. 
Numery na stół weselny z kolekcji Rustic Heart wykonane są z papieru czerpanego EKO Kraft, są składane w pół dzięki czemu postawienie ich jest niezwykle proste.
Po obu stronach nadrukowany jest numer stołu. Świetnie sprawdzają się zarówno na stołach okrągłych, jak i podłużnych.

Pudełko na koperty Rustic Heart

64,90 zł

Rustykalne pudełko na koperty z papieru czerpanego EKO Kraft to wygodny i bezpieczny sposób na przyjęcie ulubionych prezentów otrzymywanych od weselnych gości.
Pudełko posiada u góry spory otwór, przez który wkładane są koperty, co ważne - na tyle duży, że kopertę bez problemu uda nam się włożyć do środka. 
Pudełko w kolekcji Rustic Heart, wykonane jest zgodnie ze stylem pozostałych elementów.
Wierzch pudełka to papier EKO. Na froncie naklejone są dwie warstwy papieru - biała oraz z papieru czerpanego, na której nadrukowane są Wasze imiona, data ślubu i podziękowanie.

Księga gości weselnych Rustic Heart

69,90 zł

Księga gości weselnych, to niezwykła pamiątka z tego wyjątkowego dnia. Świetnie sprawdza się jako miejsce na wpisy Waszych gości, jak również do wklejania zdjęć z fotobudki lub polaroida.
W kolekcji Rustic Heart okładka księgi gości jest w kolorze papieru czerpanego EKO Kraft, na nią naklejone są kolejno dwie warstwy papieru - biała oraz ponownie w kolorze papieru czerpanego. Na ostatniej warstwie wydrukowane są Wasze imiona i data ślubu oraz naklejone białe, drewniane serduszko.

Małe pudełko na ciasto z papieru czerpanego Rustic Heart

5,10 zł

Jeżeli chcecie podziękować swoim weselnym gościom za przybycie, to koniecznym dodatkiem mogą okazać się rustykalne, małe pudełka na ciasto. 
Dla kolekcji Rustic Heart wybraliśmy pudełka, które z zewnątrz wykonane są z papieru czerpanego EKO Kraft, natomiast ich środek jest biały i przygotowany do kontaktu z żywnością.
Pudełko udekorowane jest etykietką z tekstem podziękowania oraz małym, białym, drewnianym serduszkiem. 

Duże pudełko na ciasto z papieru czerpanego Rustic Heart

5,95 zł

Jeżeli chcecie podziękować swoim weselnym gościom za przybycie, to koniecznym dodatkiem mogą okazać się rustykalne, duże pudełka na ciasto. 
Dla kolekcji Rustic Heart wybraliśmy pudełka, które z zewnątrz wykonane są z papieru czerpanego EKO Kraft, natomiast ich środek jest biały i przygotowany do kontaktu z żywnością.
Pudełko udekorowane jest etykietką z tekstem podziękowania oraz małym, białym, drewnianym serduszkiem. 

Plakat rozmieszczenia gości Rustic Heart

108,50 zł

Plakat rozmieszczenia gości, to prawdziwy must have każdego weselna. 
W komplecie z winietkami i numerami stolików sprawia, że weselni gości nie kręcą się niepotrzebnie po weselnej sali, tylko od razu znajdują swoje miejsce.
W kolekcji Rustic Heart plakat drukowany jest na papierze czerpanym EKO Kraft. 
Wyróżnione inną czcionką nagłówki oraz drewniane, białe serce świetnie oddają rustykalny klimat.

Karty rozmieszczenia gości Rustic Heart

13,00 zł

Karty rozmieszczenia gości to alternatywa plakatu rozmieszczenia gości.
Ten rustykalny dodatek z kolekcji Rustic Heart świetnie sprawdza się w przypadku, gdy florystka lub sala weselna proponuje ich przyklejenie na lustrze, postawienie na mini sztalugach na stołach lub powieszenie przy pomocy klamerek w formie girlandy na sznurku.
Podobnie do pozostałych elementów z kolekcji Rustic Heart bazą kart jest papier czerpany EKO Kraft, który wyklejony jest na nieco większej białej karcie.
Każda karta udekorowana jest małym, białym serduszkiem z drewna.

Bileciki weselne Rustic Heart

1,30 zł

Rustykalne mini bileciki to świetna i niedroga dekoracja, którą możecie wykorzystać na niezliczoną ilość sposób.
Bilecik wystarczy przywiązać do pudełeczka, kieliszka, mini bukieciku lub dowolnej innej dekoracji i gotowe.

W kolekcji Rustic Heart użyliśmy papieru czerpanego EKO Kraft oraz jutowego sznureczka.

Komplet zdrapek ślubnych Rustic Heart (24 sztuki)

44,90 zł

Wykonane na papierze czerpanym EKO Kraft zdrapki to świetna forma zabawy na Wasze wesele.
Złote serduszko to część, którą można zdrapać i pod którą znajduje się pytanie.
Poniżej odnajdziecie nagrodę, którą można otrzymać, jeżeli odpowiedź będzie prawidłowa.

Standardowy zestaw 24 pytań i nagród jest bardzo uniwersalny, ale jeżeli chcecie stworzyć własne, chętnie je dla Was przygotujemy.

Etykiety na zimne ognie Rustic Heart

1,65 zł

Zimne ognie to świetne tło do weselnych zdjęć. Niezależnie, czy poprosicie gości o ich odpalenie podczas krojenia tortu lub pierwszego tańca - warto je odpowiednio udekorować.
Rustykalne etykiety na zimne ognie z kolekcji Rustic Heart wykonane są z papieru czerpanego EKO Kraft i posiadają dwa nacięcia, dzięki którym bez problemu założycie je na zimne ognie.